Szanowni Państwo,
bardzo dziękuję z odpowiedzialne podejście do wypracowanych przez nas wytycznych dotyczących funkcjonowania Ośrodka.
Informuję, że odbywające się w ubiegłych latach zajęcia dodatkowe w tym roku również się będą odbywać ale zmieni się trochę ich formuła:
  1. Zajęcia plastyczne prowadzone przez p. Małgorzatę Karpowicz-Żochowską będą się odbywać we wtorki w godz. 15.00-17.00. Proszę jednak o informację na adres mailowy: sekretariat@sorw.edu.gdansk.pl lub przez telefon 58 553 40 32 lub przez nauczyciela prowadzącego, kto z Państwa chciałaby aby jego dziecko w nich uczestniczyło. Po tych otrzymaniu tych deklaracji będę mogła ocenić czy musze wprowadzać jakieś dodatkowe procedury.Ponieważ są to zajęcia dla uczniów i ich rodziców/opiekunów, proszę pamiętać o środkach zabezpieczających czyli o maseczkach dla osób towarzyszących. 
  2. Zajęcia gimnastyczne prowadzone przez p. Marzenę Szaro-Truchan z przyczyn epidemicznych będą miały inną formułę. Ponieważ w tym roku nie będę na nie przyjeżdżać studenci, bo najprawdopodobniej nie będą mieli zajęć stacjonarnych na uczelni, proponuję Państwu formę zajęć indywidualnych. Przyjedziecie Państwo z dzieckiem i będzie ono miało zajęcia indywidualne z wuefistą. Będzie to p. Szaro-Truchan i p. Bartłomiej Pepliński. Zakładam dwa dni w tygodniu w godz. 17.00-19.00. I tu moja prośba aby Ci z Państwa, którzy chcieliby przyjeżdżać na 30 minut (lub dłużej, jeśli będzie mało chętnych) na zajęcia zgłosili taką chęć na adres mailowy: sekretariat@sorw.edu.gdansk.pl lub przez telefon 58 553 40 32 lub przez nauczyciela prowadzącego.
    Najprawdopodobniej będą to poniedziałki a drugi dzień, drugiego nauczyciela jeszcze nie został ustalony.
W obu przypadkach bardzo proszę o zgłoszenia chętnych Państwa do najbliższego piątku.
 
Pozdrawiam
Iwona Baryła