Szanowni Państwo,

bardzo Państwu dziękuję za ten mijający rok szkolny. Rzeczywistość zaskoczyła bardzo
Nas wszystkich ale wspólnie próbowaliśmy ją w ostatnich miesiącach jakoś oswoić. Dziękuję Państwu za zaangażowanie w kontakty z nauczycielami i za próbę realizacji ich zaleceń, pomysłów i sugestii. Wiem od nauczycieli, że wszystkim Państwu należy się dyplom i kwiaty za ciężką pracę.

Dziękuję uczniom za ponad pół roku ciężkiej pracy w Ośrodku i za trzy miesiące ciężkiej pracy w domach. Wierzę, że po wakacjach się spotkamy!

Nauczycielom dziękuję za elastyczność, za szukanie rozwiązań , za pomysły i za utrzymywanie dobrej atmosfery mimo przeciwności.

Wszystkim pracownikom dziękuję za gotowość dostosowania się do zmienionej sytuacji
dla dobra Ośrodka i jego społeczności.

Bardzo żałuję, że nadal nie możemy się spotkać bezpośrednio. Nie możemy uroczyście pożegnać naszych absolwentów a mamy ich kilkoro w tym roku. Rozstają się z nami: Milena Częścik, Dominik Fibek, Przemysław Kosno i Marcin Szczygłowski. Bardzo chcielibyśmy ich pożegnać uroczyście i w większym gronie, dlatego licząc, że wrzesień będzie trochę normalniejszy – przenosimy ich pożegnanie na wrzesień. Jeśli się uda, to zaprosimy wszystkich Państwa na tą uroczystość. A już teraz zapraszam do obejrzenia wspomnieniowej prezentacji o naszych absolwentach na facebooku Ośrodka.

Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów będzie w formie zdalnej. W najbliższy piątek o godz. 11.00 na facebooku Ośrodka wszyscy obejrzymy film i prezentację kończącą rok szkolny 2019/2020. O szczegółach dowiecie się Państwo od swoich nauczycieli, którzy przekażą Państwu link do wydarzenia.

Film do obejrzenia również na kanale YouTube. https://youtu.be/B0c45CMHQjg

Świadectwa dla uczniów na etapie szkolnym od piątku 26.06.2020 będą do odebrania
w sekretariacie ale oczywiście poczekają na Państwa do września jeśli nie chcecie Państwo
po nie przyjeżdżać.

Do zobaczenia we wrześniu

Pozdrawiam

Iwona Baryła

Dyrektor SORW